top of page
2021

EDUCATION

Klub Tes / Tbilisi, Gruzie

Dne 28. dubna 2023 jsme ve Fuchsu hostili delegaci z gruzínského klubu Tes. Setkání bylo součástí příprav na dramaturgickou a profesní výměnu mezi našimi kluby.
 

Společná akce proběhla 23. června 2023 v klubu Tes v Tbilisi a vystoupili zde rezidenti našeho klubu Nina Farrina, New Magic Media a Mitote, tehdejší ředitel klubu Fuchs2. Při organizaci nám byl nápomocný Arnold Atanesyan, vedoucí dramaturg elektronické hudby Fuchsu.
 

Výpravu do Gruzie doprovodili Anna-Marie Bártová, manažerka sociálních médií, a Terry Rivers, zástupce programu Queer Safe Space a manažer provozní bezpečnosti.

Tato akce byla podpořená grantem NPO mobility II.

Gruzie_photo_4.jpg
IMG_3734.HEIC

Fold a Set Vault / Londýn, Velká Británie

 

Dne 25. listopadu 2023 jsme ve Fuchsu hostili tým z 2CPerrea, queer latinx pořadatelský kolektiv. Akci organizoval Terry Rivers, dramaturg a manažer pro crowd awareness klubu.

 

První části naší výpravy do Londýna se zúčastnil Martin Rieger, výkonný ředitel klubu, Jakub Lerch, finanční manažer, Anna-Marie Bártová, manažerka sociálních sítí, Jan Faltys, spoluzakladatel klubu, a Marek Mikič, dramaturg koncertů F2 Live. Tento tým představoval zásadní členy našeho klubu. Zbylí členové včetně Queer Spaces Network a rezidentů eventu Frxxdom zůstali v Praze, aby koordinovali první část spolupráce s kolektivem 2CPerrea. Tato spolupráce vyústila v pozvání na společně pořádanou akci 2CPerrea x Frxxdom, konanou 2. prosince 2023 v londýnském klubu Set Vault. 

 

Po úspěšném zakončení této akce se část našeho týmu, včetně Terry Rivers, Faolana McGowana (Queer Spaces Network) a Michala Košky (AV Wulfsbane), vydala do Londýna. Cílem byla návštěva klubu Fold, kde měl Arnold Atanesyan, dramaturg a rezident klubu Fuchs2, odehrát DJ set během nedělní akce Unfold, jedné z nejúspěšnějších akcí na londýnské scéně. Kvůli komplikacím s britskou ambasádou a doručením pracovního víza však DJ set Arnolda Atanesyana neproběhl. Přesto pro nás bylo setkání s managementem klubu Fold velmi cenné a přínosné.

Tato akce byla podpořená grantem NPO mobility II.

Ohm a Tresor / Berlín, Německo
 

Dne 7. prosince 2023 proběhla pracovně vzdělávací návštěva klubu Ohm v Berlíně, které se zúčastnil Terry Rivers, awareness manažer klubu, a SJ Yellow, rezidentka klubu Fuchs2. Tato akce byla součástí spolupráce s československou agenturou SPFM booking na jejich berlínské showcase.

 

Zatímco SJ Yellow vystupovala jako jedna z DJek, Terry Rivers zastával funkci agenta a byl zodpovědný za door check na dané akci. V rámci této spolupráce se Rivers na jednu noc stal členem týmu klubu Ohm, který patří stejnému majiteli jako renomované kluby Tresor a Kraftwerk. Tato unikátní příležitost mu naskytla nevšední vhled do organizace těchto klubů. Personální složení týmu klubu Ohm na tuto noc zahrnovalo dva členy security, jednoho nočního manažera, bar manažera, dva šatnáře, dva barmany, tzv. bar-backa a technika. Vstupní kontrola byla plně zajištěna týmem agentury SPFM. K dalším členům výpravy patřili Matwe Kaščák, zakladatel SPFM a DJ, Paula Poštolková, spoluzakladatelka SPFM, Jakub Blahyl, agent a DJ Spacer, C4AT jako live artist, Ancestral Vision jako DJ, Miklei jako DJka, Nina Pixel jako AV live umělec a Ausgang Studio jako AV umělci.

Tato akce byla podpořená grantem NPO mobility II.

bottom of page