top of page

14. NAROZENINY RADIA WAVE

FVLCRVM / Lady Lykez / object blue/ Eva Porating / Brigitte Noir /DJ Casablanka / Trevor Linde / DJ strame / Mary C

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
14. NAROZENINY RADIA WAVE
14. NAROZENINY RADIA WAVE

11 Jan 2020, 19:00

Praha, Praha, Česko

FB EVENT

Vstupenky v předprodeji jen za 199 Kč zde 👉 https://rozhl.as/narozeninyTCKTS 

Radio Wave oslaví své 14. narozeniny ve Fuchs2! 🎂 

Tentokrát jsme si ve spolupráci se STIMUL festival nadělili hned dvě stage a na nich slovenského producenta FVLCRVM, londýnskou DJku a producentku object blue, vycházející hvězdu britského grimu Lady Lykez a další překvapení, která brzy odtajníme v eventu.  

FVLCRVM Slovenský hudebník Pišta Kráľovič je známý jako frontman svěží kytarovky Nvmeri, už více než pět let ale tvoří i sólovou hudbu pod pseudonymem FVLCRVM. Hudba na pomezí R&B a popu, elegantní elektronické beaty s jemně zasněným zpěvem, netradiční samply a znovu-objevené devadesátkové zvuky vás pravděpodobně instantně roztančí.  

Lady Lykez + Scratcha DVA / DVA Hi:Emotions Lady Lykez, britská MC ze severního Londýna, je sice silně spřízněná s místní grimovou scénou, její poslední EP ale vyzařuje třeba i energetický dancehall. Na oslavu čtrnáctin Radia Wave dorazí rapperka s DJem Scratcha DVA z londýnského labelu Hyperdub Records.  

object blue Londýnská producentka čínského původu object blue kombinuje experimentální zvuky s technem. FACT Magazine jí v roce 2018 označil za jednu z 10 techno/house producentů, které se vyplatí sledovat. Na Narozeninách Radia Wave se v Praze představí poprvé.  

 DJs Stage

Brigitte Noir aka Martina Foldynová (On Air) ▪ Casablanka aka Stanislav Štěpánek (Scéna s OPAK DISSU LABEL) ▪ Trevor Linde aka Jakub Benda (Werk) ▪ strame aka Martin Vait (Tribuna) ▪ Mary C (Scéna s Mary C

Pro více informací a další interprety sledujte událost!  

Share This Event

bottom of page