top of page

Badflower (US) - Prague

Badflower jedou world tour!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Badflower (US) - Prague
Badflower (US) - Prague

11 Dec 2022, 19:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Frontman Badflower Josh Katz se při uchopení mikrofonu proměňuje na stroj poháněný emocemi a s nefiltrovanou intenzitou nabízí probuzení mysli a těla díky energii, kterou celá kapela vyzařuje. Tento přístup je vizitkou Badflower, jakmile jsou Josh (zpěv, kytara), Joey Morrow (sólová kytara, doprovodný zpěv), Alex Espiritu (baskytara) a Anthony Sonetti (bicí) synchronně napojeni na stejné vlně. Je to také jeden z hlavních důvodů, proč se kapela stala v posledních letech prakticky v tichosti jednou z nejposlouchanějších rockových kapel v L.A.

Pražský koncert se uskuteční 11. prosince 2022 ve Fuchs2. Vstupenky v síti GoOut.net!

Od svého vzniku v roce 2014 sdíleli Badflower pódia s Cage the Elephant, Soundgarden nebo Ghost a získali četná uznání od médií jako Alternative Press a Loudwire. Třikrát obsadili první příčky hitparád s hity „The Jester“, „Heroin“ a „Ghost“ z jejich kritikou uznávaného debutového alba OK, I’M SICK. S charakteristickou energií se jejich tvorba napojuje na drsného a grungeového ducha rocku doplněného o v tom nejlepším slova smyslu až teatrální podívanou a nezapomenutelné riffy. Kromě svých vlastních headline shows absolvovali Badflower v roce 2019 turné s Nothing More a multiplatinovou rockovou kapelou Shinedown. Teď jsou více než připraveni vrátit svou energii zpět na pódia v roce 2022!

https://www.badflowermusic.com/ https://www.facebook.com/wearebadflower https://www.instagram.com/badflowermusic/ __________________________________________________________

Primal and passionate, Badflower frontman Josh Katz transforms as he steps up to the microphone. The unmitigated kind of catharsis fueled by emotion and unfiltered intensity offers an awakening to the mind and body as audiences wholly experience the band’s palpable energy. 

This approach stands out as Badflower’s calling card as Josh [lead singer, guitarist], Joey Morrow [lead guitar, backing vocals], Alex Espiritu [bass] and Anthony Sonetti [drums] sync to captivate audiences. It is also a big reason why the group quietly became one of L.A.’s most buzzed – about Rock bands.

 Prague show will take place on December, 11, 2022 at Fuchs2. The ticket sale will start on Friday, March 4, 11AM at GoOut.net!

Since their emergence in 2014, Badflower has shared stages with the likes of Cage the Elephant, Soundgarden and Ghost; earned acclaim from outlets such as Nylon, Alternative Press and Loudwire among others; and notched three No. 1s with “The Jester,” “Heroin” and “Ghost” off their critically acclaimed debut album OK, I’M SICK (Big Machine/John Varvatos Records). Wielding their signature energy, the music taps into a gritty and grunge-y gutter rock spirit complemented by jarring theatrical delivery and unshakable riffing. The band’s most recent single “30” was released 7/17, fittingly landing on Katz’s milestone birthday. In addition to their own headlining dates, Badflower toured with Nothing More and multi-platinum rock band Shinedown in 2019 and are more than ready to bring their transcendent energy back to the stage in 2022!

Share This Event

bottom of page