top of page

D Smack U Promotion & Red Triangle present: Lime Cordiale

Mimořádné sourozenecké duo Lime Cordiale se vrací do Prahy.

D Smack U Promotion & Red Triangle present: Lime Cordiale
D Smack U Promotion & Red Triangle present: Lime Cordiale

11 Sept 2024, 20:00 – 23:59

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Czechia

Po vyprodaných a extrémně úspěšných koncertech se australské sourozenecké duo Lime Cordiale vrací do Evropy a Británie. Jejich vystoupení sama o sobě vysvětlují, proč se z Lime Cordiale stalo jedno z nejžádanějších australských „zboží“. Kdo byl na jejich posledním koncertě v Praze, přesně ví proč. Na letošek si Louis a Oli připravili pro fanoušky spoustu novinek a 11. září je představí ve Fuchsu. 

Po koncertních úspěších v klubech i na open airech se Lime Cordiale rozhodli svou show ještě vylepšit. Pro rok 2024 se zaměřili na úpravu stage, na světelné efekty, na styling, jednoduše, rozhodli se udělat ze svých koncertů spektakulární záležitost, show, jakou doposud nikdy a nikde nevyšvihli.

Hudba Lime Cordiale odráží uvolněný a slunečný pohled na život plný surfování a pláží, který Louis, Oli a jejich spoluhráči tak milují. Jejich skladby jsou plné zajímavých tónů a melodií, texty jsou bystré a trefné. Jako například v nedávno vydané skladbě „Colin“, inspirované nostalgií a sentimentem Colina Haye z Men at Work, který sám byl v minulosti jakýmsi soundtrackem k životu Louise a Oliho a jejich zcela zásadním rokům, které je utvářely.

Lime Cordiale získali spoustu ocenění, včetně dvou ARIA Awards za Breakthrough Artists a Best Live Show a Album of the Year od rádiové stanice triple j. Na Spotify mají víc než 350 milionů streamů, na Apple Music 29 a na YouTube překonali hranici 20 milionů přehrání.

Jejich radost z hraní je nakažlivá a díky jejich upřímným a opravdovým interakcím s fanoušky, si je snadno zamilujete. Jsou díky tomu jednou z nejžádanějších australských kapel, hrají pro nadšená publika po celém světě a snad neexistuje člověk, který by se během jejich vystoupení neusmál a neztotožnil s tím, co na pódiu vidí. Přijďte se přesvědčit!

Share This Event

bottom of page