top of page

Dmitrievna & Gertie Adelaido před Fuchsem

Série koncertů na terase před Fuchsem pokračuje v pátek 24.7. s DMITRIEVNOu live a djkou Gertie Adelaido. Friendships & chill, slunce těsně nad obzorem a šumící Praha v zádech. Start ve 20h.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Dmitrievna & Gertie Adelaido před Fuchsem
Dmitrievna & Gertie Adelaido před Fuchsem

24 Jul 2020, 20:00

Fuchs 2, ostrov Štvanice, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Série koncertů na terase před Fuchsem pokračuje v pátek 24.7. s DMITRIEVNAou live a djkou Gertie Adelaido. Friendships & chill, slunce těsně nad obzorem a šumící Praha v zádech. Start ve 20h.

DMITRIEVNA (live)

"Ferrari je její poslední věc a kromě silně feministického podtextu je to solidní, temná, poměrně tvrdá elektronická, až raveová věc, zjevně ovlivněná berlínskou školou, která bude skvěle fungovat v klubu. Za mě jednoznačně za hodně dlouhou dobu perfektní současná tvorba, i když v nezvyklém teritoriu." — Kay Buriánek, Headliner

https://dmitrievna.bandcamp.com/track/ferrari

gertie adelaido (dj set)

Djka z bující up-and-coming scény selektorů s jedním uchem namířeným k ozvěnám devadesátkových raveů a druhým směrem ke klubové budoucnosti.

https://soundcloud.com/gertieadelaido

'Před Fuchsem' je série open air koncertů při západu slunce a s Prahou v zádech, kterými si chceme zkrátit čekání na chvíli, kdy vás budeme moci zase pustit na koncerty a večírky dovnitř. Vstupné je symbolických 50Kč, které zaplatíte k prvnímu drinku výměnou za pásku. Pokud budete chtít podpořit náš provoz, můžete nám k základnímu vstupnému samozřejmě přispět i vyšší částkou.

Vzhledem k trvajícím bezpečnostním opatřením v souvislosti s epidemií viru SARS-CoV-2 vás prosíme o dodržování hygienických opatření jako je nošení roušek a dodržování bezpečných rozestupů 2m.

Share This Event

bottom of page