top of page

F2 Live: Ätna ☆ Terra

Like Fever Ray meeting Grimes in Semperoper.

F2 Live: Ätna ☆ Terra
F2 Live: Ätna ☆ Terra

26 Jun 2024, 19:30 – 23:59

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Czechia

„Je to vždy o písních a beatech, bláznivých a veselých. Máme rádi, když hrajeme živě, přímo na místě,” vzkazují nespoutaní Ätna, kteří roztančí Fuchs ve středu 26. června.

TICKETS: bit.ly/F2Live-Atna / early bird 240 czk / general presale 290 czk

Demian se noří do organických beatů a bicích obohacených o jemné efekty, Inéz svým hlasem vytváří surrealistické elegie prodchnuté nepolapitelnou magií. Na jejich zatím posledním albu Push Life (2022) se potkává punk, techno i latinskoamerické rytmy – a někdy i v rámci jediné skladby. V tomto roce Ätna opouští klasické nástroje a představují elektronickou show. Jejich živá vystoupení jsou působivá hudebně a čím dál výrazněji také vizuálně, což už v jejich začátcích ocenili na Reeperbahnu cenou Anchor. Spolupracovali s Meute, Ninou Hagen, Solomunem nebo YouNotUs. Nová skladba Lucky Dancer je předzvěstí nového alba.

SUPPORT: Terra

Skrze svou hudbu nabízí svět dramatu, vzrušení a vášně anebo jak sama říká „clusterfuck emocí prostřednictvím clusterfucku zvuků”. Terra – based in Berlin, born in the Czech Republic – byla označena časopisy Full Moon a Forbes Magazine za průkopnici hyperpopu na české scéně. V současnosti pracuje na svém prvním self-produced projektu Terraform.

atnaofficial.bandcamp.com

youtube.com/@atnaofficial

youtube.com/@terramssc

terramsc.com

In a departure from their usual instrumental setup, Ätna’s electronic live set takes center stage, showcasing another facet of their musical ingenuity. Demian Kappenstein's knack for crafting organic beats now finds a digital expression, while Inéz's vocal prowess, paired with synthesizers, continues to meld melodies into a futuristic soundscape. Their tracks like Ruining my Brain and Come to Me exemplify a seamless fusion of art pop and indietronica, with electronic rhythms and captivating vocals evoking a sense of longing. The duo's aesthetic, extending into fashion and design, further enriches their electronic performances, making each show a visually and sonically cohesive experience. Ätna is coming back to Prague, this time to Fuchs2 on Wednesday, June 26.

___________________________________________

Read house rules (linktr.ee/Fuchs2) before visiting.

Tickets are available in limited numbers at early bird presale (bit.ly/F2Live-Atna) and at the doors (unless otherwise noted).

Fuchs2 je podporován hlavním městem Praha.

Share This Event

bottom of page