top of page

F2 LOOK UP: Vernisáž ZÁZNAM Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU / A RECORD FROM ANOTHER POINT

FUCHS2 / L U K Á Š K A L I V O D A vás srdečně zve na slavnostní dokončení site-specific objektu vytvořeného pro podmínky prostoru střechy budovy Fuchs 2 - vyhrazenému galerii nesoucí příznačný název LOOK UP Gallery.

F2 LOOK UP: Vernisáž ZÁZNAM Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU / A RECORD FROM ANOTHER POINT
F2 LOOK UP: Vernisáž ZÁZNAM Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU / A RECORD FROM ANOTHER POINT

14 Sept 2022, 19:30

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

ZMĚNA - KVŮLI NÉ ÚPLNĚ PŘÍJEMNÉ PŘEDPOVĚDI POČASÍ PŘESOUVÁME VERNISÁŽ DO SALO.

L U K Á Š K A L I V O D A umělecký experimentátor, sklář a scénograf (*1986)

www.instagram.com/kalivoda.lukas/

Na hřbetu předešlé instalace Jana Zdvořáka (Spino) vzniká světelný maják, který odráží temné zrcadlení do duší diváků z míst po celé Praze. Lukášova díla jsou typické fascinací přírodními elementy ve spojení se základními fyzikálními jevy, které si hrají s lidskou pozorností, vnímáním a představivostí. Pomocí snadno dostupných a recyklovaných materiálů skládá plošné kolosy, které připomínají portály černých peřejovitých vod, vesmíru, digitálního prostoru.

Při této příležitosti se sejdeme v prostorách Highway Stage (prostranství před F2 u magistrály) vnímané jako jemnou intervenci do veřejného prostoru hlavního města. Navazujeme dialog s jednou z nejagresivnějších pražských staveb. Dech dopravní tepny, která v režimu 24/7 spoluurčuje energii lokality. Tu doplňujeme vlastním zvukem, který snoubí E V A P O R A T I N G hrající živě přímo z břehu ústí dálnice.

Následně se přesuneme do prostoru S A L O, kde večer a společné setkání zakončí rituální rytmy dvojice P I C A P I C A a N O T R E D A N.

E V A P O R A T I N G live www.soundcloud.com/eva-porating

N O T R E D A N soundcloud.com/notnotredan

P I C A P I C A http://www.youtube.com/watch?v=91dG6fqObC4&feature=share...

VSTUP - ZDARMA

Share This Event

bottom of page