top of page

F2 STAGE

dné & Čáry života

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
F2 STAGE
F2 STAGE

10 Dec 2019, 20:00 – 23:00

Praha, Praha, Česko

Ondřej Holý aka dné se po vydání debutového alba These Semi Feelings, They Are Everywhere v roce 2016 stal miláčkem publika i hudební kritiky. Za nahrávku získal ceny Vinyla, Apollo i Anděl a jeho 'relatable' písně (nejen) o úzkostech života tinderové generace mu přinesly pozornost nejen mezi českým publikem, ale i v zahraničí. Holý od té doby stihnul vytvořit soundtrack k filmu Nic jak dřív a aktuálně pracuje na svém druhém albu a k naší radosti několik nových písní představí během tohoto jeho jediného podzimního pražského koncertu. 

https://dnemusic.bandcamp.com www.instagram.com/dnednednedne 

Projekt Jana Boroše Čáry života vznikl poté, co se Boroš společně s dalšími členy skupiny Fiordmoss odstěhoval do Berlína a začal skládat omalé a smutné písně o lásce jsou jakýmsi Borošovým písňovým deníkem - v česky zpívaných textech zaznamenává postavy, které prošly jeho životem. Debutové album Stínítko vydal v roce 2018 a z původně solového projektu se koncertní podoba rozrostla o další členy v plnohodnotnou kapelu. 

https://caryzivota.bandcamp.com/ www.instagram.com/caryzivota/ 

— 

dné & Čáry života 10. 12. 2019, 20:00 

Fuchs2 Ostrov Štvanice 170 00, Praha 7 

Vstupenky / Tickets —> https://bit.ly/34LI7Lk 190,- online předprodej do 9.12. / online presale till Dec 9th 250,- online v den konání a na místě / online on the show day and on door 

Share This Event

bottom of page