top of page

F2 x Artikl ∞ ROK DEVĚT

Artikl slaví 9. narozeniny!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
F2 x Artikl ∞ ROK DEVĚT
F2 x Artikl ∞ ROK DEVĚT

20 Oct 2022, 20:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Milujete kulturu, svobodu a nechcete mainstream?

My taky. A to už devět let. Artikl slaví ROK DEVĚT a máme pro vás spoustu dárků. Tím prvním je narozeninová party. Letos se odehraje v multižánrovém klubu Fuchs2 sídlícím na pražském ostrově Štvanice, v centru města a všeho dění, ale stále daleko od mainstreamu.

Line-up jsme pro vás připravili skutečně narozeninový, jeden dárek za druhým!

Prostor rozehřejí mladí prazdniny, tři kámoši z Brna, kteří karanténní smutnění začali přetvářet do písniček o odloučení a dospívání, to celé zaobalené do zvuku oscilujícího mezi estetikou alternativního popu z pokojíčku a znovuobjevenou láskou k zasněným retro kytarám zasazeným do moderního kontextu. Další se představí zpěvačka a producentka Josefina Dusk, která proměňuje pocity úzkosti a paniky v hravě dystopickou elektroniku s temnou a manickou vílí energií. Jako třetí zahraje duo Hello Marcel, těžko umístitelné na bipólové taneční škále Swayzee vs. Brundibár (sympatický záporák z Včelích medvídků, pozn. red.) si získá srdce všelijakých publik svým upřímným citem pro krutý beat s duchaplnými texty s poselstvím. Headlinerem večera bude slovenský rodák, jeden z předních tamních DJs a producentů Jimmy Pé. Jeho hudba sa dostala až k Alison Wonderland, A-Trak, The Gaslamp Killer, Flying Lotus, Baauer, Dj Craze, Tokimonsta, UZ, Ivy Lab nebo Daedelus. Vydal hudbu pod hlavičkou labelů Slow Roast Records, Quality good rec, Saturate rec.

Dalším dárečkem je druhá stage SALO, která na narozeninách poběží paralelně k té první a k tanci, tanci a zase jenom tanci budou hrát YOGA DJs. Letos se jejich roster rozrostl o dva nové členy – Olgu Zhaldak a Cosmodana. Velkou party v SALO zahraje sestava Club Matěj, Dinnr, Olga Zhaldak a Zen.

F2

★ Hello Marcel www.hellomarcel.cz/

★ Jimmy Pé soundcloud.com/jimmy-pe

★ Josefina Dusk www.josefinadusk.com/

★ prazdniny soundcloud.com/prazdninyband

SALO

★ Club Matěj soundcloud.com/clubmatej

★ Dinnr soundcloud.com/dinnr_yoga

★ Olga Zhaldak soundcloud.com/olga-zhaldak

★ Zen soundcloud.com/zen_yoga

VSTUP 1st wave 250 Kč 2nd wave 280 Kč 3rd wave 310 Kč na místě 350 czk

bit.ly/F2_x_ARTIKL

Share This Event

bottom of page