top of page

FUCHS 2 LIVE

FVCK_KVLT + EDÚV SYN, PARIS, DJ KABAL, ARLETA + MARIE PRAVDA, TOKYO DRIFT

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
FUCHS 2 LIVE
FUCHS 2 LIVE

16 Sept 2021, 19:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Denise Bangu aka Fvck_Kvlt není třeba moc představovat, ale malý recap neuškodí. Kromě punkových The Wilderness je Fvck_Kvlt Denisův sólový projekt. K rapu striktně odmítá přistupovat podle šablony, naopak mnohem víc akcentuje punkovou syrovost sdělení i temnou trapovou formu. Loňské album Zabijem sa! probudilo z letargie i poslední pochybovače a slušně zatřáslo scénou. 

Fvck_Kvlt je součástí seskupení Kvlt Krew, jehož členy jsou Edúv Syn, DJ Kabal alias Žakhéles, Paris, Inšpektor Nádej a Crystalyne. Právě druhá nejvýraznější postava celé party Matěj Myslovič aka Edúv syn se společně DJ Kabalem a Parisem objeví v rámci Fuchs 2 LIVE fire-starter večera klubu Fuchs2 na Štvanici. 

K nim se připojí i spřízněná rapperka a producentka Arleta Bernsdorff, která loni vydala ceněné EP Ability to Damage Plant. Letos se připomněla tracky Sen a Styl a i přes poměrně krátkou dobu fungování je bezpochyby jednou ze zásadních nadějí alternativní rapové scény. 

Posledním vystupujícím bude lehce mysteriózní projekt Tokyo Drift. Skladby Pavly Bastlové jsou i přes mega chaos v hlasitostech, krátké stopáže a masivní autotune překvapivým mixem folkových a trapových vlivů, ústících do hyperpopu, kde idea znamená víc než explicitní zvuková rovina.

- LINE UP - ≣ Fvck_Kvlt https://fvckkvlt.bandcamp.com/album/zabijem-sa

≣ Edúv syn https://eduvsyn.bandcamp.com

≣ Arleta https://arleta.bandcamp.com

≣ Tokyo Drift https://soundcloud.com/pavla-bastlova

- VSTUP - ≣ předprodej 250 czk - bit.ly/FUCHS2_LIVE_pre_opening

≣ na místě 300 czk

≣ 100 czk afterparty bez jakékoliv pásky (koncert venku před Bike Jesus / koncert v Fuchs2)

Share This Event

bottom of page