top of page

FUCHS 2 LIVE

DUKLA, ANKI & LASTWORD, YASHA

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
FUCHS 2 LIVE
FUCHS 2 LIVE

23 Sept 2021, 19:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

+ Dukla +

Dukla je kapela z pražských Vinohrad hrající kytarový pop nesoucí odkaz nové vlny, post punku, devadesátkových kytarovek ale i rapu. Mají na kontě řadu singlů, tři EP a album Honza, za které sklidili pozitivní ohlasy a nominaci na hudební ceny Apollo za desku roku 2020. Melancholický zvuk kapely s výrazným citem pro melodii jde ruku v ruce s nostalgickými texty, které s přiznanou naivitou vypraví o životě ve městě.

www.dukla.bandcamp.com www.instagram.com/duklavinohrady

+ Anki & Lastsword + Anki je pražský rapper s vietnamskými kořeny, člen rapového labelu Die Mannschaft. Loni vydal desku Saigon Stories, která byla ještě ve vietnamštině a letos chystá svůj první projekt, který bude kompletně česky. Na koncertě Ankiho doplní jeho dvorní producent Lastsword, který zahraje i svůj sólový set. Současná elektronika vycházející z tekutých beatů a popových melodií. Nenechte si ujít jeho první pražský koncert.

https://youtu.be/dv1jYHahATI https://instagram.com/____anki_tran https://instagram.com/l.a.s.t.s.w.o.r.d

+ Yasha + Projekt Yasha je mezinárodní alternativní/indie popový projekt sídlící ve dvou městech Praha a Berlín. Prvního řijna tohoto roku vychází debutové album "The Boy Who Camed Here From The Dust".

https://youtu.be/aMMb-fH7v2U https://instagram.com/yashamusic_

+ VSTUP + TBA

+ COVID INFO + Dodržujeme aktuální protiepidemická opatření. Při vstupu je potřeba se prokázat dokladem o tzv. T-N-O. Jde o jedno z následujících potvrzení, které je potřeba předložit na vstupu písemně či elektronicky: - negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti budeme na vstupu vyžadovat potvrzení z laboratoře, nebo potvrzení v apppce TEČKA); - prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané) - od 9. 7. 2021 platí pro potvrzení bezinfekčnosti 14 dní po druhé dávce.

Všichni návštěvníci musí mít při vstupu respirátor.

Vizuál by https://instagram.com/nonplussedprague

Share This Event

bottom of page