top of page

FUCHS 2 LIVE

ZVÍŘE JMÉNEM PODZIM

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
FUCHS 2 LIVE
FUCHS 2 LIVE

07 Oct 2021, 21:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Zvíře jménem Podzim je mnohočlenná kapela, kterou založil Jakub König aka Kittchen. Jméno projektu si spolu s ilustrací situace poznamenal při jedné procházce pražskou Stromovkou, kde ho přepadla „nečekaná úzkost, se kterou si vůbec nevěděl rady“.

Uskupení by se dalo označit spíš jako allstars orchestr, do kterého si Jakub přizval 13 kamarádů ze známých kapel klubové scény, jmenovitě Aid Kid, Spomenik a 27, půlka Kieslowski, Calm Season, MANU i Půljablkoň, třetina Obří broskve a MaTeMata.

Na podzim roku 2019 vydalo Zvíře jménem Podzim už druhou desku Září, které se od kritiků dostalo skvělého přijetí, vyprodali několik koncertů od Drážďan až po Bratislavu a zároveň za album získali nominaci na cenu Anděl ve třech kategoriích. Dvě z nich nakonec proměnili – zvítězili v kategorii Objev roku a Alternativa & elektronika.

Přijďte si do F2 poslechnout Zvíře živě na jejich jediném pažském koncertu letošního podzimu v komplet sestavě!

https://www.zvirejmenempodzim.cz/

- VSTUP - ≣ předprodej 290 czk bit.ly/ZvireJmenemPodzim_F2 ≣ na místě 350 czk

- COVID RULES - Při vstupu je potřeba se prokázat dokladem o tzv. T-N-O. Jde o jedno z následujících potvrzení, které je potřeba předložit na vstupu písemně či elektronicky: ≣ negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti budeme na vstupu vyžadovat potvrzení z laboratoře, nebo potvrzení v apppce TEČKA); ≣ prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané) ≣ od 9. 7. 2021 platí pro potvrzení bezinfekčnosti 14 dní po druhé dávce.

Všichni návštěvníci musí mít při vstupu respirátor.

Share This Event

bottom of page