top of page

FUCHS 2 LIVE

NZ, JAF 34, SOFIE, NULAJEDNANULANULA, DAVITT FURROW

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
FUCHS 2 LIVE
FUCHS 2 LIVE

22 Oct 2021, 20:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

+ JAF 34 + JAF 34 je audiovizuální projekt, který tu jen tak neuvidíte. Hudebník má za cíl reflektovat existenciální stránku společnosti ve skladbách a hudebních vizuálech, které jsou spolu neoddělitelně spjaty a vytváří jeden ucelený velký příběh života v dnešním světě. Debutové album Empty je tvořeno s přesahy do vesmírného alternativního rocku i shoegazu s množstvím ambientních a synťákových ploch.

„Na počátku projektu stála smrt v mojí rodině, která celou věc hodně nakopla. Vlastně jsem chtěl album zemřelému věnovat. Emoce, kterou jsem prožíval, mi stanovila i koncept, zjistil jsem ale, že je to téma hodně široké, dá se na něj nahlížet z mnoha úhlů. Ať už je to prázdnota osobní či vyprázdněnost společenská, což odráží i jednotlivé tracky a videa,“ přibližuje debutové album JAF 34.

YouTube: https://youtu.be/7b_4XZsBngs Instagram: www.instagram.com/jaf34music

+ RNZ + Večer doplní temný rapper RNZ, který je charakteristický pro svoji ponurou tématiku skladeb a mix žánrů od klasického rapu, přes grimme až po death metal. V posledních týdnech mu též vyšlo nové EP s názvem Inhale Exhale.

YouTube: https://youtu.be/KD0OW2XRVx4 Instagram: www.instagram.com/under_cxnstructixn

+ SOFIE + Jako další se večer představí melancholická mladá RnB zpěvačka Sofie, kde její skladby jsou zatížené mladistvou estetikou a tématy, které řeší v dnešní době každý mileniál.

YouTube: https://youtu.be/yztwL520zdk Instagram: www.instagram.com/rajchaso

+ NULAJEDNANULANULA + Tato kapela z Klášterce nad Ohří zasáhne každou duši a rozcupuje ji na malinké kousky. Jejich screamo hardcore s výjezdy do post-rockých melancholií perfektně korespondují s lyrickou a obsahovou stránkou kapeli. Název jejich debutového alba Život je pomalá smrt mluví za vše.

YouTube: https://youtu.be/pzeA849xB2g Instagram: www.instagram.com/nulajednanulanula

+ DAVITT FURROW + Jako poslední účinkující večera bude městský indie hudebník Davitt Furrow, který i přes svoji zdálnivě minimalistickou lo-fi elektroniku nezapře lásku k jazzovým kytarovým vyhrávkám a netradičnímu pojetí skladeb, které jakmile jednou uslyšíte, tak je poté poznáte na první dobrou.

YouTube: https://youtu.be/nBASWdiixtE Instagram: www.instagram.com/davitt_furrow

+ VSTUP + Předprodej 290 Kč / na místě 350 Kč

+ COVID INFO + Dodržujeme aktuální protiepidemická opatření. Při vstupu je potřeba se prokázat dokladem o tzv. T-N-O. Jde o jedno z následujících potvrzení, které je potřeba předložit na vstupu písemně či elektronicky: - negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti budeme na vstupu vyžadovat potvrzení z laboratoře, nebo potvrzení v apppce TEČKA);

- prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané) - od 9. 7. 2021 platí pro potvrzení bezinfekčnosti 14 dní po druhé dávce.

Share This Event

bottom of page