top of page

FUCHS2 LIVE: BERLIN MANSON (ALBUM RELEASE PARTY) + FVCK KVLT + DIVO INSTITUTE + JADRAN

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
FUCHS2 LIVE: BERLIN MANSON (ALBUM RELEASE PARTY) + FVCK KVLT + DIVO INSTITUTE + JADRAN
FUCHS2 LIVE: BERLIN MANSON (ALBUM RELEASE PARTY) + FVCK KVLT + DIVO INSTITUTE + JADRAN

28 Oct 2022, 20:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

BERLIN MANSON (SK)

Berlin Manson zpívají a rapují o Depeche Mode, vesmírných lodích a soundcloudových trendech, topíc se ve vlnách melancholických syntezátorů. Jejich zvuk a postoje ale nejsou jen o ničím neohraničené srandě. Zajímavá je jejich schopnost aktualizovat post-synth punkový zvuk, pohybovat se ve zvláštním meziprostoru analogového a digitálního světa, s ironickým úšklebkem komentovat dění na scéně, ale zároveň být její čerstvou součástí v podobě nečekané systémové chyby. Berlin Manson jsou dokladem úplné žánrové, produkční a postojové svobody, bez snahy stavět se do předem daného obrazu nebo někam stoprocentně zapadnout. Doufejme, že jejich EP Život končí keď máš trinásť, na kterém dál posouvají svou vizi DIY vesmírného punku, už bude venku.

https://www.youtube.com/watch?v=vOK2fc68BEc&t=1s

FVCK KVLT (SK)

Denise Bangu aka Fvck_Kvlt není třeba moc představovat. Kromě punkových The Wilderness, kteří právě vydali novou desku The Wilderness IV, je Fvck_Kvlt jeho hlavní sólový projekt. K rapu striktně odmítá přistupovat podle šablony, naopak mnohem víc akcentuje punkovou syrovost sdělení i temnou trapovou formu. Album Zabijem sa!, instrumentální Digital Chaos Magick Sessions i poslední EP Antiwar Songbook jsou toho důkazem.

https://fvckkvlt.bandcamp.com

DIVO INSTITUTE

Příšera z hlubin postmoderny, jednoruký písničky aneb 'sloka-refrén-sloka-refrén-sólo na banjo-jinej refrén,' od punku k technu a od techna zase k blues. Operují na trase Praha-Brno-nekonečno. Společnost Divo Institute s.r.o.: pohřebnictví, betonáž a výškové práce. Debut na spadnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=uFpDV_6JTqc

JADRAN

Duo Jadran z (ne)slunného jihu přiveze budějovickou variaci na punk, špinavý oldschool rave, EBM a noise. Kdo je viděl pálit ostrými nedávno v Bike Jesus po Powerplant ví, že tohle je ultimátní diktát a velká legrace zároveň.

https://jadranperformance.bandcamp.com/track/l-ska-v-osm

SALO AFTERPARTY

Chase The Sound - nestálý kolektiv multižánrových DJů vás provede afterparty na ostrově Štvanice. Od Bassline po 2step, od Grime po Rap, od Bass Music po House a Techno. Může se stát všelicos, ušetřete ptactvo, nahánějte radši zvuk s DJ Also & DJ Bondy & ipse/idem & Sick Parsley & Mihaal.

VSTUP

first wave 200 czk second wave 300 czk third wave / doors 350 czk

Share This Event

bottom of page