top of page

FUCHS2 STAGE

Leto s Monikou / Viah / Cloudy Babies

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
FUCHS2 STAGE
FUCHS2 STAGE

26 Nov 2019, 19:00 – 23:00

Praha, Praha, Česko

 

Na úterý 26.11. jsme připravili trojkoncert výrazných hudebních projektů, které v minulých měsících čeřily vody české hudební scény a poprvé se potkají na jednom podiu: Leto s Monikou, Viah a Cloudy Babies.  

LETO S MONIKOU Leto s Monikou je solový projekt písničkářky a skladatelky filmové hudby Moniky Midriakové. Ta se po rozpadu projektu Monikino Kino začala věnovat svojí solové tvorbě a v roce 2018 vydala debutové eponymní album 'Leto s Monikou' na labelu SLNKO RECORDS. Nahrávka plná osobních písní, ve kterých se Monika vyrovnává s nástrahami dospělého života, osamělostí a osobními ztrátami, uhranuly posluchače i hudební kritiku a přinesla jí ocenění Debut roka na slovenských Radio_Head Awards. Ve Fuchsu odehraje Monika jediný podzimní pražský koncert, a vůbec poprvé se v rámci aktuálního turné představí spolu s tříčlennou živou kapelou.

 www.facebook.com/pg/LetosMonikou www.letosmonikou.bandcamp.com www.letosmonikou.com 

 VIAH Zpěvačka Viah se dle svých slov snaží nabourávat mýtus, že introvertní hlasy jsou slabé - a daří se jí to. Její elektropopový projekt Viah se na české scéně objevil náhle, ale s o to větší razancí. Na nahrávce Tears of a Giant, kterou produkoval hudebník a producent Jiří Burian zpívá Viah o 'křehce-mileniálských' tématech, jako je toxicita prostředí sociálních sítí nebo poznávání svojí duše, a kombinuje postupy avantgardního popu s melancholickými klavírními melodiemi a prvky experimentální elektroniky. Nebývale sebevědomý a dotažený debut přinesl Viah mj. vítězství v hudebně-exportní soutěži Czeching a svojí aktuální koncertní formu se po půl roce vrací představit do Fuchsu.

 www.instagram.com/viah.sings www.facebook.com/viahsings www.viah.site/   

 CLOUDY BABIES Cloudy Babies je společný projekt umělkyní Marie Tučkové a Evy Rybářové na pomezí hudební skupiny a uměleckého projektu. Naživo vystupují více než sporadicky, letos v lednu se představily projektem 'EP' v pražské galerii Nevan Contempo a nadcházející koncert ve Fuchsu je jedna z mála možností, jak CB zažít v klubovém prostředí. “Poetické písně Cloudy Babies jsou emocionálními prožitky z nově objevené planety Země a živočišného druhu – lidstva, přetavenými do jazyka, jenž je obyvatelům těchto končin důvěrně znám. Jsou natažením fluidního prstu mimozemšťana navazujícího prvotní kontakt směrem k nepoznanému člověku.”

 www.youtu.be/OV0vL-iVtKY www.instagram.com/cloudy_babies 

 —    LETO S MONIKOU + VIAH + CLOUDY BABIES   Fuchs2, Ostrov Štvanice 170 00, Praha 7    

Vstupenky / Tickets —> https://bit.ly/3241CN4 220,- online do 25.11., 23:59 250,- online v den konání koncertu a na místě  Předprodej v síti GoOut / Presale via GoOut Koncert pořádá Fuchs2 

Share This Event

bottom of page