top of page

Jednota goes Wrong x ŽN

Giant Swan / Operant / Senyawam / BCAA system / Wrong Corps / 1a1

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jednota goes Wrong x ŽN
Jednota goes Wrong x ŽN

27 Mar 2020, 19:30 – 23:50

Praha, Praha, Česko

FB EVENT

TICKETS

Páteční večer v prostoru Fuchs2 bude patřit promotérským kolektivům Jednota a Wrong, které představí exkluzivní lineup zaměřený na temnotu, klubovou elektroniku a experimenty.

Největším jménem večera je duo Giant Swan vyhlášené živelnými sety, ve kterých hyperagresivní techno plynule přechází až k hluku. Eponymní loňský debut se okamžitě zařadil mezi nejoceňovanější desky v alternativních médiích a aktuálně nesmí chybět na žádném prestižním festivalu odvážnější elektroniky.

S jejich intenzitou bude soupeřit projekt Operant z berlínského labelu Instruments of Discipline. Tato dvojice se pohybuje pro změnu na pomezí zvukového teroru ve stylu power electronics – včetně řevu – a surového techna.

Černým koněm večera a vlastně celého festivalu pak bude český debut indonéského uskupení Senyawa. To se označuje za metal, vychází ale z indonéské tradiční hudby a je v pravém smyslu experimentální. Na živých vystoupeních plně vyniká famózní rozsah zpěváka Rullyho Shabary i jedinečnost nástroje bambuwukir, který sestrojil Wukir Suryadi.

Členové Senyawy i Operant navíc vystoupí s DJ sety. Tuzemský support zajistí oceňovaný kolektiv BCAA System, Ssnurssla z kolektivu AVA s tribálním setem, hlukařská klasika Zabloudil(a), Wrong Corps s dávkou temnoty, duo 1a1, které jste v minulosti mohli ladit na Rádiu Punctum, a speciální audiovizuální představení Simulacrum.

Giant Swan

OPERANT

Senyawa - Rully Shabara & Wukir Suryadi

Zabloudil-a

BCAA system

Ssnurssla (AVA kolektiv)

Wrong Corps

1a1

Simulacrum AV

JEDNOTA (][, Cáry mlhy, Heartnoize Promotion, Letmo Productions, MarastMusic.com, Naše koncerty - The Aardvark

Share This Event

bottom of page