top of page

Kolaps Live – Rok od ruské invaze na Ukrajinu

Kolaps Live – Rok od ruské invaze na Ukrajinu
Kolaps Live – Rok od ruské invaze na Ukrajinu

23 Feb 2023, 19:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

23. 2. | 19:00 | Fuchs2

Uplynul rok od chvíle, kdy brzy ráno 24. února napadla ruská armáda Ukrajinu. Přestože se ruským silám rychlá a zničující operace usilující o svržení ukrajinské vlády vůbec nepovedla, na ukrajinském území od té doby stále probíhají neskutečně brutální boje, v nichž přišly o životy desetitisíce lidí na obou stranách konfliktu.

► Co nám uplynulý rok válčení může napovědět o tom, jak se bude situace v místě dále vyvíjet? ► Jak válka na Ukrajině proměnila Ukrajinu, Rusko, ale i celou Evropu? ► A co nám situace přinese v blízké i vzdálené budoucnosti?

O tom si během živého nahrávání podcastu Kolaps v prostorách pražského klubu Fuchs2 budeme povídat s 𝗧𝗲𝗿𝗲𝘇𝗼𝘂 𝗦𝗼𝘂𝘀̌𝗸𝗼𝘃𝗼𝘂 a 𝗠𝗶𝗰𝗵𝗮𝗹𝗲𝗺 𝗦𝗺𝗲𝘁𝗮𝗻𝗼𝘂. ______________

𝗞𝗢𝗟𝗔𝗣𝗦, to je talkshow Jana Bělíčka a Pavla Šplíchala o démonech a krizích současného světa. Co se děje, když staré umírá a nové se ještě nezrodilo? Rozhovory s hostkami a hosty, kteří mají k dnešní realitě co říct. O vážných a náročných tématech s vtipem, nadhledem, ale i s otázkami, na které se jiní neptají.

______________

Už před podzimní benefiční party jsme naznačili, že se rýsuje dlouhodobá spolupráce mezi Alarmem a Fuchs2. Zjistili jsme, že si máme co říct a chceme se vzájemně podporovat. Kolaps live je tak už druhou akcí, kterou pořádáme společně.

► Díky tomu bude jen symbolické vstupné 100 Kč, které nám pomůže pokrýt náklady. Pokud patříte k fanouškům Alarmu, Fuchs2 nebo fandíte oběma, vstupné dobrovolně navyšte.

► Platba v hotovosti i kartou.

► Během akce bude možné zakoupit merch Alarmu a také "PIKO", první knihu Nakladateleství Alarm.

Share This Event

bottom of page