top of page

MAREK

MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ / Buzerant / GAMBRZ REPRS / MATKA / Metastavy / St. Jakob b2b Oliver Torr

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MAREK
MAREK

29 Feb 2020, 19:00

Praha, Praha, Česko

FB EVENT

TICKETS

Před třemi lety ochrnul náš kamarád Marek. Od tý doby se může dorozumívat jen mrkáním a péče o něj je fyzicky i finančně velmi náročná. Rozhodli jsme se proto již podruhé uspořádat mejdan a veškerý výtěžky ze vstupů dát rodině, jejíž život se točí kolem jedný postele. Kocovina, která má smysl. 

Vystoupí: 

MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ Dali se dohromady před sedmi lety a stihli zahrát na prestižních festivalech Glastonbury nebo Sziget, vystoupili v Jižní Koreji, Turecku i Egyptě. Loni zaznamenali famózní úspěch na Festival International de Louisiane v USA a absolvovali první klubové turné po Holandsku, včetně vystoupení v legendárním amsterdamském klubu Melkweg. 

Buzerant Legendární formace, se kterou natáhnete brka! Bicí soupravu trápí sám Petr Čtvrtníček a do mikrofonu káže svá hnědomoudra Centrální buzna lidstva pan Leoš Noha. Hnědá je dobrá, Slzy z mý klády šedivý a spousty dalších fláků od kaďáku. Dozor na koncertu bude mít papež František Nedvěd. 

GAMBRZ REPRS Nejzásadnější piha na hnusu české rapové scény. V Kauflandu tuzemského hip-hopu již 12 let s neúnavnou vervou vyprazdňují regály ostrovtipu, hodněpiva a sebelásky, zatímco ostatní stále marně čekají ve frontě. Vystoupení, po kterých vlhnou nejen oči. Rýmy, se kterými vám kapesník nepomůže. Gambrz - SEKTA! 

MATKA Mlha ze severu a kámen z Prahy. Experimentálně - rapové duo vychovávající svoje děti agresivní fackou i hysterickým pohlazením. Syrová živelná show se chvíli potí v moshpitu, aby za moment ustrnula v intimní zpovědi. Nastavené zrcadlo vyprázdněnosti tématu a otřepanosti formy celé scény rovných kšiltů. MATKA v rámci akce pokřtí svoje chystané EP Krzysztof Azninski. 

Metastavy Pražské kvarteto Metastavy míchá jazz a hip hop a na konci června vydalo svoje debutové album Až vyrostu. Za mikrofonem stojí klávesistka Anna Hokešová, která hraje v koncertní podobě skupiny Čáry života a jejíž poetické texty přináší do českého rapu něco dosud neslyšeného. 

St. Jakob b2b Oliver Torr Večer zakončí djjská dvojice z labelu XYZ, který se na hudební scéně objevil v roce 2013. Jejich sehranost a výběr taneční hudby rozproudí v pozdních hodinách energii v celém klubu i vašich tělech. 

Vstupenky: 1. vlna předprodeje: 300,- Kč 2. vlna předprodeje: 350,- Kč Na místě: 400,- Kč 

Mediální partneři akce: 

Radio Wave 

Radio 1 

Expres FM 

Trisbee 

Share This Event

bottom of page