top of page

METROPLEX PARTY

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
METROPLEX PARTY
METROPLEX PARTY

14 Mar 2020, 13:00 – 16 Mar 2020, 05:00

Praha, Praha, Česko

FB EVENT

“Hele bude ještě někdy Metroplex v Praze a kdy?” “To už nikdy nedaj dohromady mladej!” “Kdyby byl postapo mejdan v Praze, tak bych šel na hned, ale to se nestane...”

Poznáváš se při čtení těchto řádků? Jo? To je dobře, moc dobře a víš přoč?

Protože METROPLEX BUDE!!!

kapely DJ’s Jugger přednášky workshopy a další jiné podzemní kratochvíle

Po dlouhém řešení vhodného prostoru, jsme zvolili Fuchs2 na pražské Štvanici. I z tohoto důvodu bude akce pouze jednodenní. Proto jsme zvolili pojmenování Metroplex Party. Postupně budeme uvolňovat seznam účinkujících a máte se na co těšit ;)  Informace o první vlně předprodeje vstupenek vypustíme už velmi brzy a samozřejmě budeme mít k dispozici nějaký fajnový kus hadru, který bude možné zakoupit společně se vstupenkou!!

Takže si hoď do kalendáře datum 14.3. 2020 a čekej na vypuštění dalších informací!!!

---------------------------------------------------------------------------- ZÁKLADNÍ INFORMACE / ZÁKONNÉ POUČENÍ: Akce Metroplex je realizována pod záštitou Občanského sdružení Alternativa II, z.s. (dále jen "Spolku" ) na spolkové, nespotřebitelské a neziskové bázi za účelem realizace poslání spolku. Akce je určena pouze členům spolku a zájemcům o členství ve spolku. Vstupné na akci je podmíněno řádnou úhradou stanovených členských příspěvků ze strany příslušných orgánů spolku. Dobrovolnou úhradou stanoveného členského příspěvku projevuje plátce členského příspěvku dle stanov Spolku svou vůli ve smyslu § 233 (2) zákona č. 89/2012 Sb., čímž mu na základě stanov Spolku vzniká ve Spolku nejpozději okamžikem přijetí příslušného členského příspěvku řadové členství s příslušnými právy (např. účastnit se akce Metroplex). Od členů a zájemců o členství ve Spolku si Spolek vyhrazuje právo přijímat pouze jednoznačně identifikovatelné platby členských příspěvků, které budou obsahovat správný VS, KS a správně vyplněnou bankovní zprávu do které plátce členského příspěvku uvede text "ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK + JMÉNO plátce členského příspěvku" a nic jiného. Osoby, které nebudou mít řádně uhrazeny příslušné členské příspěvky s příslušným textem bankovní zprávy, VS a KS, se nemají právo příslušné akce účastnit. 

Share This Event

bottom of page