top of page

MOVITS! - Halleluja Tour / PRAGUE

Švédský hiphopový klenot MOVITS! se vrací do České republiky!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MOVITS! - Halleluja Tour / PRAGUE
MOVITS! - Halleluja Tour / PRAGUE

09 Sept 2022, 19:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Švédský hiphopový klenot MOVITS! se vrací do České republiky!

Eklektická hiphopová skupina Movits!, která je označována za švédský klenot, se vrací v rámci "Halleluja" Tour do České republiky. Rapper Johan Rensfeldt, producent Anders Rensfeldt a saxofonista Joakim Nilsson, dokázali oslovit cílovou skupinu tak širokou, jako je jejich repertoár. Více než 120 milionů streamů a desetiletí koncertování po celém světě svědčí o celosvětovém úspěchu, zvláště pozoruhodném, protože nikdy neopustili švédštinu.

 Fuchs2 tak 9. 9. 2022 zažije skvělou show plnou rapu a tvrdých beatů v kombinaci s melodickými aranžemi saxofonu.

  v prodeji na GoOut.net.

„Během posledního roku jsme strávili více času ve studiu a mohli jsme zkoušet různé věci, díky čemuž je to opravdu pestré. Díky znovuobjevení organických zvuků a akustické kytary v kombinaci s moderním zvukem je výsledkem náš pohled na to, jak může hip hop znít v roce 2021," komentují současnou tvorbu členové kapely.

Od debutu Movits! v roce 2008 ušla kapela žánrovou cestu od jazzu inspirovaného hip hopem k dynamičtějšímu a organičtějšímu zvuku. A přitom stále zůstávají věrni všemu, co charakterizuje signum kapely – aranže lesních rohů a těžkých beatů. Ve skutečnosti je ve Švédsku jen málo umělců, kteří by byly stejně konzistentní po celou dobu svojí existence, jako právě Movits!. Jejich hudba se nikdy zbytečně neopakuje a nehrabe v minulosti, aby řekla něco nového. Kapela naopak pokračuje v inovativním přístupu k současné hudbě.

Share This Event

bottom of page