top of page

NEVER SOL, TOYOTA VANGELIS, BODY OF PAIN

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
NEVER SOL, TOYOTA VANGELIS, BODY OF PAIN
NEVER SOL, TOYOTA VANGELIS, BODY OF PAIN

18 Nov 2021, 21:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓢𝓸𝓵

Zpěvačka, producentka a skladatelka Sára Vondrášková aka Never Sol je analogová synťáková kouzelnice experimentálního popu. Její písně mají melancholický ambientní nádech, přesto jsou uvnitř plné ostrých hran i hlučných momentů a mají blízko například k atmosféře filmů Davida Lynche. Ve Fuchsu vystoupí Never Sol v koncertní sestavě společně s Davidem Herzigem a Jakubem Šindlerem s materiálem z posledního vydaného alba Chamaleo i novými věcmi z připravované desky.

https://neversol.bandcamp.com

𝓣𝓸𝔂𝓸𝓽𝓪 𝓥𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵𝓲𝓼

Původem brněnský bastlíř a písničkách Toyota Vangelis, nyní Prague-based, se se svou tvorbou vymyká tomu, co v současnosti vzniká na domácí elektronické půdě. Jako jeden ze zakladatelů Bast Instruments nepolevuje v průzkumu nových přístupů k elektronické hudbě. Znepokojivá témata jako je klimatická krize nebo odcizení společnosti ve svých skladbách ukrývá do milostných metafor.

toyotavangelis.bandcamp.com/music

𝓑𝓸𝓭𝔂 𝓸𝓯 𝓟𝓪𝓲𝓷

Výtvarnické duo Tereza Ovčačíková a Jan Vytiska, to je nový coldwave/darkwave projekt Body of Pain. Jan Vytiska si k Body of Pain odskočil z noir garage kapely Johnny the Horse, aniž by si musel sundat koženou bundu. Absolutní lásku k žánru Tereza s Janem důsledně aplikovali v rámci svého čerstvého debutu We No Longer Exist Anymore. „It’s time for vampire disco, it’s time to lose control”.

https://bodyofpain.bandcamp.com/.../we-no-longer-exist...

- VSTUP - Předprodej 1. vlna limitovaného množství vstupenek – 230 czk 2. vlna limitovaného množství vstupenek – 270 czk

GOOUT - bit.ly/F2_live_NeverSol

Na místě – 300 czk

Share This Event

bottom of page