top of page

Rare Americans (CA/SK)

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rare Americans (CA/SK)
Rare Americans (CA/SK)

02 Apr 2023, 21:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Rare Americans se po skvělé show na letošním Rock for People vrací do České republiky!  Tentokrát zavítají se svojí show do pražského klubu Fuchs2 v neděli 2. dubna 2023.

Vstupenky na koncert v prodeji od pátku 11. listopadu, 10:00 na GoOut.net.

Unikátní kanadsko-slovenská formace Rare Americans je ve světě plném nesmyslů skutečným pojmem. Od svého založení v roce 2018 si vytvořili pověst vynalézavých vypravěčů. Jejich písničky ve spojení s animovanými videoklipy plnými příběhů vynesly kapele první příčku v Top 100 alb magazínu Billboard, více než 300 milionů streamů na poslechových platformách a 1 milion sledujících na sociálních sítích. Frontman James Priestner pochází z Vancouveru a spolu se svým bratrem Jaredem založil kapelu na improvizovaném výletě do Karibiku. Kapelu nyní tvoří kytaristé Lubo Ivan s Janem Čajkou a bubeník Duran Ritz.

Rare Americans are coming back to the Czech Republic after a successful show at this year's Rock for People. They will arrive to Prague's Fuchs2 on April 2, 2023. 

Tickets on sale from Friday, November 11, 10:00 AM at GoOut.net.

In a world filled with bullshit, the unique Canadian-Slovak band Rare Americans are the real deal. Since launching in 2018, Rare Americans have established an identity as inventive storytellers. Their songs, paired with narrative-driven animated videos, have garnered the band their first top 100 Billboard album, over 300 million streams, and 1 million social media followers. Hailing from Vancouver, BC, frontman James Priestner and his brother Jared formed the band on an impromptu trip to the Caribbean. The band now consists of guitarists Lubo Ivan & Jan Cajka and drummer Duran Ritz.

Share This Event

bottom of page