top of page

SALO: Pán Nuslí křest Ep běž pryč / MNDT a DBKL / JPQ808 & more

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
SALO: Pán Nuslí křest Ep běž pryč / MNDT a DBKL / JPQ808 & more
SALO: Pán Nuslí křest Ep běž pryč / MNDT a DBKL / JPQ808 & more

26 Jan 2023, 20:30

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Pán Nuslí pokřtí své první EP s názvem Běž Pryč!. Můžeš se těšit na hyperbolickou trestnou rapovou výpravu do Nuslí. Této pamětihodné události se zúčastní i další hosté. Z rapu se můžete těšit na DBKL x MNDT a na JPQ008. Liveshow ze své nové desky předvede i Kounovsky. O taneční afterparty se postarají ZKMND HNZLK a PRIS†INE PRIES†.

✦ Pán Nuslí (aka Sick Parsley) ✦ Právě vyšlo nové EP Běž Pryč! Pán Nuslí vás vezme na hyperbolickou trestnou rapovou výpravu do Nuslí. Setkáte se s nuselskými legendami a s putykami, které neodvratně podléhají útokům ze strany developerů, baristů a výběrové kávy. Donkichotský a násilný odboj vás vezme za srdce a budete volit Pán Nuslí za prezidenta!

✦ DBKL x MNDT ✦ DBKL (Debilní kapela) na mikrofonu a MNDT (Máme nějaký dobrý tracky) převážně na produkci. UK sound, citlivá introspekce, výkřiky v jamajštině, encyklopedický aluze, stupidness i něha. Všechno tohle pečlivě skrejvá nacvičenej rapovej badman face, uzemňuje vyladěnej badman bass a zjemňuje badman vokál.

open.spotify.com/album/6w1lGOIAZRKGWITRiFi4AT

✦ Kounovsky (aka Pán Hostivaře) ✦ Stálice české beatové scény a autor beatů pro přední české rappery (Smack, Idea, Igor a další) nechává za sebou svůj někdejší pseudonym Gruzo a vrací se jako Kounovsky. Na aktuální desce Live Forever se jeho charakteristicky zašpiněný a nakřupaný sound nechává nakazit trip hopem či breakbeatem a veskrze se ocitá ve službách chytlavých popových písniček, které nyní Kounovsky představí naživo i v mírně svižnější, tanečnější podobě.

www.youtube.com/watch?v=Xp_HBwV89so

✦ JPQ008 (aka Pán Holešovic) ✦ JPQ008 přicestuje pravděpodobnostním polem z temné dysoptické budoucnosti, aby odpověděl na základní otázky života Dvojího agenta, vesmíru a vůbec. Poslechni si desku: www.youtube.com/watch?v=Rj_d2WIUKt4...

✦ ZKMND HNZLK (aka Pán Pankráce) ✦ Coby příležitostný selektor-cestovatel je “ZKMND HNZLK” příznivcem vyšších temp ve všech možných podobách - juke i jungle, sypačky i rozsypanosti, věci archivní i aktuální, obskurní i provařený, nazuřený i povznašející, potrava pro nohy i pro duši.

http://www.mixcloud.com/.../live-star%C3%A1-%C4%8Derven.../

✦ PRIS†INE PRIES† (aka Pán Podolí) ✦ PRIS†INE PRIES† se vydal na cesty za tajemstvím okrajových zlomů bass music diskurzu, které jej však postupně dovedly až k pomyslnému hořícímu keři duchovní transformace. Jeho nový styl může být charakterizován jako synkretická směsice horečnatého náboženského vytržení a pulsující bass music.

www.mixcloud.com/.../turban-radio-wave-mxlxp-in.../

VSTUP TBA

Share This Event

bottom of page