top of page

Sega Bodega [uk, Nuxxe]

Heartnoize Promotion uvádí: Intimní hyperpopová zpověd, ale taky taneční rytmy i těžké pohlcující beaty. Experimentální irský producent a všestranný umělec Sega Bodega přijíždí v květnu do pražského klubu Fuchs2.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Sega Bodega [uk, Nuxxe]
Sega Bodega [uk, Nuxxe]

13 May 2022, 20:00

Praha 7, ostrov Štvanice, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česko

Heartnoize Promotion uvádí:

Intimní hyperpopová zpověd, ale taky taneční rytmy i těžké pohlcující beaty. Experimentální irský producent a všestranný umělec Sega Bodega přijíždí v lednu do pražského klubu Fuchs2. V jeho novátorské tvorbě se mísí prvky trip hopu, experimentální elektroniky nebo UK bassu. Na londýnské scéně tak Bodega platí za tvůrce, který umí propojovat vlivy všech prostředí, ve kterých se pohybuje. Spoluzakladatel labelu Nuxxe, ve kterém působí spolu s Coucou Chloe, Oklou a vycházející hvězdou hyperpopu Shygirl, si v posledních letech kromě sólové tvorby vyzkoušel například také produkci hudby pro rapperku Brooke Candy nebo tvorbu filmových soundtracků.

Debutové album, které se jmenuje po svém tvůrci Salvador, vydal Sega Bodega v roce 2020, sedm let po začátku kariéry. Oproti předchozím singlům nebo EP self*care překvapila jeho první deska svou introspektivní tematikou a otevřeností, které se přizpůsobila i hudební produkce – tvrdé beaty a neurotické rytmy nahradil zastřený a silně zkreslený hlas nebo zvuky klavíru. „Na desce skvěle funguje to, že se s ní člověk může ztotožnit, ale jenom na základě požadavků Bodegy samotného: ctižádosti, osamělosti a touhou po blízkosti,“ hodnotí debut server Pitchfork. Na svou pražskou premiéru v pátek 13. května přiveze producent album Romeo, na kterém hostuje Arca i Charlotte Gainsbourg. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Goout za 390 Kč.

Share This Event

bottom of page